close
تبلیغات در اینترنت
اقتصادی
دوشنبه 26 آذر 1397
توضيحات بنر تبليغاتينویسنده : jafar pourhojat |


وزیر راه و شهرسازی گفت: دولت پرداخت 125 میلیون ریال تسهیلات را برای بازسازی خانه‌های زلزله‌زدگان تصویب کرده؛ اما اگر مدیریت استان تشخیص دهد این مبلغ قابل افزایش تا سقف 140 میلیون ریال است.

خبرگزاری فارس: تسهیلات بازسازی مناطق زلزله‌زده آذربایجان افزایش می‌یابد

به نقل از روابط عمومی استانداری آذربایجان‌شرقی، علی نیکزاد در جلسه بازسازی مناطق زلزله‌زده آذربایجان‌شرقی، افزود: پرداخت تسهیلات مقاوم‌سازی خانه‌های روستایی آسیب‌دیده از زمین لرزه اخیر در استان و همچنین تحویل مصالح ساختمانی در این ستادها انجام خواهد شد و روستاییان نیازی به مراجعه به شهرها برای دریافت تسهیلات یا مصالح ندارند.

وی با بیان این که اختیار پرداخت تسهیلات به عهده استان گذاشته شده، خاطرنشان کرد: دولت پرداخت 125 میلیون ریال تسهیلات را تصویب کرده؛ اما اگر مدیریت استان تشخیص دهد این مبلغ قابل افزایش تا سقف 140 میلیون ریال است.

نیکزاد در خصوص جابه‌جایی برخی روستاها نیز گفت: در روستاهایی که به تشخیص استانداری و بنیاد مسکن باید جابه‌جا شوند وزارت راه و شهرسازی آماده است زمین مورد نیاز را بدون هیچ هزینه ای در اختیار روستاییان قرار دهد.

وی در ادامه از آمادگی بانک مسکن برای پرداخت تسهیلات برای احداث یا مرمت واحدهای مسکونی آسیب دیده شهری خبر داد و افزود: این تسهیلات بعد از ارزیابی خسارت‌های وارد شده توسط بنیاد مسکن و نظام مهندسی ساختمان از محل تسهیلات مسکن مهر و بدون در نظر گرفتن بند "ج" قابل پرداخت است.

نیکزاد همچنین بر ضرورت بازسازی راه‌های روستایی آسیب دیده از زمین لرزه و احداث واحدهای دامی مورد نیاز روستاییان مناطق زلزله‌زده تاکید کرد.

وزیر راه و شهرسازی با اشاره به این که در هر نقطه‌ای که مقاوم‌سازی صورت گرفته تلفات زلزله کمتر بوده، افزود: مقاوم‌سازی خانه‌های روستایی یکی از سیاست های محوری دولت های نهم و دهم است و تاکنون از 28 هزار واحد مسکونی روستایی در سه شهرستان اهر، هریس و ورزقان، هشت هزار واحد در این دولت مقاوم‌سازی شده است.

وی مشارکت مردم برای بازسازی مناطق زلزله‌زده را ضروری دانست و تاکید کرد: بنا نیست دولت خانه‌های آسیب دیده را بسازد و در اختیار مردم قرار دهد؛ پشتیبانی مالی و تامین مصالح این کار به عهده دولت است و خود مردم باید برای ساخت خانه‌های خود دست به کار شوند.

رئیس بنیاد مسکن انقلاب اسلامی هم در این جلسه گفت: اختیار چگونگی احداث خانه های آسیب دیده به عهده خود مردم است و بنیاد مسکن پشتیبانی لازم از جهت تسهیلات، مصالح و خدمات فنی را انجام خواهد داد.

علیرضا تابش اظهار داشت: برای بازسازی مناطق زلزله‌زده اقلام بسیار زیادی مورد نیاز است که تامین آن در مدت کوتاه باقیمانده تا فصل سرما در این منطقه دشوار است؛ اما امیدواریم با همت مردم و پشتیبانی دولت این کار را در این مدت کوتاه به سرانجام برسانیم.

وی با اشاره به آغاز بازسازی مناطق زلزله‌زده آذربایجان شرقی تنها یک هفته پس از وقوع زمین لرزه اشاره کرد و گفت: فاصله کوتاه بین اسکان موقت و دائمی زلزله‌زدگان نشانه توانمندی دولت در مدیریت حوادث غیرمترقبه است.

بنیاد مسکن سه استان آذربایجان‌شرقی، غربی و اردبیل کار بازسازی مناطق زلزله زده این سه شهرستان را به عهده دارند.

امتیاز : نتیجه : 5 امتیاز توسط 5 نفر مجموع امتیاز : 5

برچسب ها : مناطق زلزله‌زده آذربایجان , پرداخت 125 میلیون ریال تسهیلات ,

تاریخ : یکشنبه 29 مرداد 1391 | نظرات () بازدید : 117
نویسنده : jafar pourhojat |مدیرکل آموزش و پژوهش استانداری آذربایجان‌شرقی گفت: موضوع اقتصاد مقاومتی به طور حتم می‌تواند جریان اقتصاد را در کشور روان‌تر و هدفمندتر سازد.
به نقل از روابط عمومی استانداری آذربایجان‌شرقی،
میکاییل جمال‌پور افزود: این موضوع علاوه بر رفع نیازهای جاری کشور، این توان مضاعف را نیز دارد که فارغ از الگوهای غربی و نمونه‌های شرقی تحول اقتصادی، کشورمان را به طور جهشی و با الگوهای اسلامی و ایرانی به سوی توسعه و تعالی پیش ببرد.

وی وارد شدن گفتمان اقتصاد مقاومتی به ادبیات و فرهنگ دانشگاهیان، اصحاب صنعت و عموم مردم را در شرایط کنونی مثبت ارزیابی و خاطرنشان کرد: تمام آحاد جامعه باید همگام با مقام معظم رهبری به عنوان طراح این امر مهم، در دو حوزه نظری و عملی سهم و نقش خود را شناخته و برای تحقق آن اقدام نمایند.

جمال‌پور با بیان این که نظام سلطه بعد از خنثی شدن همه توطئه‌های نظامی، اطلاعاتی، فرهنگی و علمی خود به دنبال متزلزل کردن اراده پولادین مردم انقلابی و اخلال در مسیر بیداری اسلامی از طریق اعمال تحریم‌های اقتصادی است، افزود: تئوریسین‌های نظام سلطه بر اساس آموزه‌های نظام سرمایه‌داری، همواره دچار این گمان غیرواقعی هستند که ملت ایران در صورت محاصره اقتصادی و تنگناهای مادی تسلیم دشمنان خواهند شد.

وی اظهار داشت: این تصمیم آمریکا و اقمار وابسته آن ناشی از عدم شناخت اسلام و مردم انقلابی ایران اتخاذ شده و به طور طبیعی در اندک زمان آتی، همانند عرصه‌های دیگر، پیروز این میدان کسی جز جبهه عظیم انقلاب اسلامی نخواهد بود.

مدیرکل آموزش و پژوهش استانداری تصریح کرد: راهبرد اقتصاد مقاومتی و حمایت از تولید ملی و سرمایه ایرانی، مقابله‌ای متناظر با این توطئه نهایی و در واقع آخرین تیر ترکش مخالفان جهانی انقلاب اسلامی است.

وی طرح موضوع اقتصاد مقاومتی از سوی مقام معظم رهبری را حاکی از آگاهی ایشان به نوع حمله غرب به انقلاب اسلامی دانست و افزود: موضوع مهمی که در بیانات رهبر انقلاب برای تحقق اقتصاد مقاومتی مورد تاکید واقع شد موضوع شرکت‌های دانش بنیان است که امروز در زیر عنوان کلی مراکز رشد مستقر در دانشگاه‌ها و پارک‌های علم و فناوری در حال فعالیت بوده و در سال‌های گذشته رو به افزایش کیفیت کارهای خود هستند.

جمال‌پور برگزاری نمایشگاه ملی علم تا عمل را زمینه‌ای برای بروز ظرفیت‌های شرکت‌های دانش‌بنیان عنوان کرد و گفت: این نمایشگاه گام بسیار ارزشمندی است که به نوبه خود می‌تواند بستر مناسبی برای پیاده کردن اهداف اقتصاد مقاومتی باشد.

وی با اشاره به انتخاب آذربایجان شرقی به عنوان استان نمونه و برتر در نمایشگاه پیشین علم تا عمل، اظهار داشت: انتظار داریم در نمایشگاه امسال نیز طرح‌ها و ایده‌های متنوع نخبگان استان معرف توان و ظرفیت بالای آذربایجان شرقی در زمینه تولید محصولات مبتنی بر دانش بومی در سطح ملی و جهانی باشد.

جمال‌پور تبدیل اندیشه به محصول و دانش به فناوری را مطالبه جدی نظام اسلامی از نخبگان کشور دانست و ابراز امیدواری کرد جشنواره و نمایشگاه ملی علم تا عمل، چشم‌انداز روشنی از تعالی و پیشرفت را فراروی ملت و کشور ایران به طور واقعی ترسیم کند.

سومین جشنواره و نمایشگاه ملی علم تا عمل هفته دولت امسال در تهران برگزار می‌شود و آذربایجان شرقی با 60 طرح منتخب تجاری‌سازی شده در این نمایشگاه شرکت خواهد کرد.

امتیاز : نتیجه : 5 امتیاز توسط 5 نفر مجموع امتیاز : 5

برچسب ها : صادرات آذربایجان شرقی , صادرات تبریز , روابط عمومی استانداری آذربایجان‌شرقی ,

تاریخ : پنجشنبه 19 مرداد 1391 | نظرات () بازدید : 91
نویسنده : jafar pourhojat |

فرماندار شهرستان بناب گفت: شورای شهر و شهرداری باید خود را در برابر مردم پاسخگو بدانند، چون مردم از آنها عملکرد می‌خواهند و انتظار دارند آنها را نیز در اداره امور شهر مشارکت دهند.

خبرگزاری فارس: شهرداری باید خود را در برابر مردم پاسخگو بداند
به گزارش خبرگزاری فارس از بناب، سعید برقی ظهر امروز در مراسم افتتاح طرح‌های عمرانی شهرداری بناب با بیان اینکه شهر بناب و شهروندان بنابی استعداد و زمینه توسعه و پیشرفت بیشتر را دارند، اظهار کرد: مردم هم باید با پرداخت به موقع عوارض و رعایت فرهنگ شهرنشینی، شهرداری را کمک کنند.

وی با تأکید بر لزوم آگاهی یافتن مردم از وظایف و عملکرد شوراهای اسلامی افزود: شورای اسلامی شهر و شهرداری بناب در مناسبت‌ها و فرصت‌های مختلف، وظایف خود را برای مردم تبیین و تشریح کنند.

وی ضمن بیان اینکه طبق قانون، شورای شهر و شهرداری‌ها باید هر شش ماه یک بار به صورت جلسه عمومی، عملکرد خودشان را به مردم ارائه دهند؛ گفت: شورای شهر و شهرداری باید خود را در برابر مردم پاسخگو بدانند، چون مردم از آنها عملکرد می‌خواهند و انتظار دارند آنها را نیز در اداره امور شهر مشارکت دهند.

محمد علی علی نوری عضو شورای شهر بناب نیز از خدمت‌رسانی به مردم به عنوان دغدغه اصلی شورای شهر و شهرداری بناب نام برد و گفت: این دو نهاد مردمی در نظر دارند در مدت باقی مانده از عمر شورای شهر بناب با ارائه خدمات مناسب و چشمگیر رفاهی و عمرانی مردم را خوشحال کنند.

وی از پروژه‌های خیابان کشی، ایجاد مراکز تفریحی و پارک‌های محلی، میدان تره بار جدید، پارکینگ خودروهای سنگین و توسعه فضای سبز به عنوان برنامه‌های اساسی شهرداری و شورا در سال‌جاری نام برد.

نوری تصریح کرد: سهم شهرداری از اعتبارات ملی آنقدر ناچیز است که حتی هزینه ناهار و امور جزئی را نیز کفاف نمی‌کند بنابراین مردم و مسئولان باید مشارکت و تعامل داشته باشند

باقر بابازاده شهردار بناب  همچنین درباره خیابان 20 متری «کوثر شرقی» این شهر گفت: این خیابان به طول 150 متر احداث شده و در مسیر آن 18 فقره املاک تملک شده است.

وی افزود: این خیابان محله کوثر را به محله شهریار وصل می‌کند و برای آن جمعاً مبلغ 5 میلیارد و 525 میلیون ریال هزینه شده است.

بابازاده از همت و برنامه‌ریزی شهرداری بناب برای خدمت‌رسانی به شهروندان و همچنین عمران و آبادانی شهر خبر داد و گفت: در ادامه افتتاح‌های ماهانه شهرداری بناب، جایگاه سی ان جی کوثر شهرداری تا یک هفته آینده به بهره‌برداری می‌رسد.

وی ادامه داد: برای این جایگاه بیش از 6 میلیارد ریال هزینه شده است.

امتیاز : نتیجه : 5 امتیاز توسط 5 نفر مجموع امتیاز : 10

برچسب ها : فرماندار بناب , شهرداری بناب ,

تاریخ : پنجشنبه 12 مرداد 1391 | نظرات () بازدید : 90
نویسنده : jafar pourhojat |معاون برنامه‌ریزی استاندار آذربایجان‌شرقی از تصویب 89 میلیارد ریال اعتبار استانی برای اجرای 126 پروژه عمرانی برای توسعه شهرستان بستان آباد خبر داد.

خبرگزاری فارس: بستان‌آباد با اجرای 126 پروژه عمرانی توسعه می‌یابدبه گزارش خبرگزاری فارس از تبریز، فرخ مسجدی ظهر امروز در حاشیه نشست مشترک شورای برنامه‌ریزی و توسعه استان و کمیته برنامه‌ریزی بستان‌آباد در گفت‌وگو با خبرنگاران اظهار کرد: این اعتبار برای اجرای 126 پروژه عمرانی شامل 12 پروژه جدید در این شهرستان هزینه خواهد شد.

وی افزود: در سال‌ جاری در بخش آموزش و پرورش بیش از 5 میلیارد ریال، در بخش منابع آب 22 میلیارد ریال، در بخش صنعت و معدن 13.5 میلیارد ریال، در بخش حمل و نقل 13 میلیارد ریال و در بخش مسکن و عمران شهری و روستایی بیش از 18.5 میلیارد ریال در شهرستان بستان آباد اعتبار هزینه خواهد شد.

معاون برنامه‌ریزی استاندار در ادامه میزان پیشرفت مصوبات سفرهای استانی هیئت دولت به استان در شهرستان بستان‌آباد را 88 درصد اعلام کرد و افزود: از مجموع مصوبات سه سفر استانی هیئت دولت به استان، 122 مصوبه مربوط به شهرستان بستان‌آباد است که تاکنون 108 مورد از آنها اجرایی شده یا در دست اجراست.

وی اظهار داشت: در جلسه امروز شورای برنامه‌ریزی استان در بستان‌آباد، پنج مورد از مصوبات جلسات قبل از جمله برق صنایع، خانه‌های بهداشت روستایی، فاضلاب بستان‌آباد و جایگزینی منبع آب شرب "تیکمه‌داش" مطرح و تصمیمات لازم در خصوص آنها اتخاذ شد.

مسجدی با اشاره به ارائه گزارش شاخص‌های توسعه بستان‌آباد در این جلسه گفت: در جلسه امروز همچنین تاکید شد دستگاه‌های اجرایی اقدامات لازم را برای ارتقای شاخص‌های توسعه شهرستان بستان‌آباد تا رسیدن به متوسط استانی انجام دهند.

در نشست امروز شورای برنامه‌ریزی استان آذربایجان ‌شرقی همچنین گزارش نظارتی پروژه‌های عمرانی بستان‌آباد در سال 90 ارائه شد.

امتیاز : نتیجه : 5 امتیاز توسط 5 نفر مجموع امتیاز : 10

برچسب ها : شهرستان بستان آباد , 126 پروژه عمرانی توسعه بستان‌آباد ,

تاریخ : پنجشنبه 12 مرداد 1391 | نظرات () بازدید : 91
نویسنده : jafar pourhojat |


فرماندار مرند خبر داد

بیمارستان 126 تختخوابی مرند در هفته دولت افتتاح می‌شود

 فرماندار شهرستان مرند از افتتاح بیمارستان 126 تختخوابی مرند در هفته دولت خبر داد.

خبرگزاری فارس: بیمارستان 126 تختخوابی مرند در هفته دولت افتتاح می‌شود

به گزارش خبرگزاری فارس از مرند، بهنام رضوانی ظهر امروز در جلسه کمیته برنامه‌ریزی شهرستان مرند از اختصاص 26 میلیارد تومان برای اجرای طرح‌های عمرانی، فرهنگی و کشاورزی در شهرستان مرند خبر داد.

وی گفت: این اعتبار برای بیش از 120 طرح در بخش‌های مختلف عمرانی، فرهنگی، کشاورزی، بهداشت و درمان و همچنین توریست و گردشگری شهرستان مرند در سال‌‌جاری است که 14 میلیارد تومان آن تخصیص یافته و بقیه نیز تا آخر سال‌ ابلاغ خواهد شد.

رضوانی با اشاره به اینکه سال گذشته 80 درصد از اعتبارات شهرستان مرند از محل تملک دارایی محقق شد، افزود: مسئولان دستگاه‌های اجرایی شهرستان باید با نظارت کامل بر طرح‌های نیمه تمام در تکمیل و جذب اعتبارات تا آخر شهریور ماه جاری نسبت به جذب آن تلاش کنند.

وی تصریح کرد: طوری نباشد که خدمات دولت در اجرای طرح‌های عمرانی به دلیل بعضی از مسائل پیش پا افتاده از قبیل معارض و تعلل پیمانکار در نزد مردم احساس نشود.

رضوانی با اشاره به اقدامات انجام یافته دولت در عمران و آبادانی شهرستان مرند افزود: کلیه مناطق روستایی بالای 50 خانوار از امکانات برق، آب و راه تا آخر سال‌جاری بهره‌مند خواهند شد.

رئیس کمیته برنامه‌ریزی شهرستان مرند، افتتاح بیمارستان جدید 126 تختخوابی مرند، کتابخانه‌های مرکزی مرند و کشک‌سرای، پارک قوناخلار باغی، پارک کوهستانی یوموری‌تپه، سالن استخر سرپوشیده مرند و پنج واحد آموزشی و ورزشی را از جمله طرح‌های در دست اجرای شهرستان مرند ذکر کرد که در هفته دولت افتتاح شده و مورد بهره‌برداری قرار خواهند گرفت.

امتیاز : نتیجه : 0 امتیاز توسط 0 نفر مجموع امتیاز : 0

برچسب ها : بیمارستان , مرند ,

تاریخ : پنجشنبه 12 مرداد 1391 | نظرات () بازدید : 100
نویسنده : jafar pourhojat |

مدیر امور منابع آب شهرستان میانه از آزادسازی 130 هکتار از زمین های حریم و بستر رودخانه های این شهرستان خبر داد.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی وزارت نیرو (پاون)، "حمید ادیب" اظهار داشت: این اقدام براساس مصوبه شورای بهره برداری آب منطقه ای آذربایجان شرقی در خصوص لزوم آزادسازی حریم و بستر رودخانه ها، صورت گرفته است.
وی با بیان اینکه مجموع  مساحت زمین های آزاد شده در این شهرستان 130 هکتار و سه هزار و 500 متر مربع بوده است، افزود: این رقم شامل هشت منطقه تصرف شده در حریم و بستر رودخانه های این شهرستان است.
ادیب با بیان اینکه ارزش متوسط هر مترمربع از زمین های آزاد شده در منطقه 120 هزار ریال برآورد شده است، گفت: مجموع ارزش زمین های آزاد شده در این طرح افزون بر 156 میلیارد و 420 میلیون ریال بوده است.
مدیر امور منابع آب شهرستان میانه سپس گفت: با وجود هشدارهای مکرر، برخی از سودجویان با تصرف زمین های ملی و تجاوز به حریم رودخانه ها و مسیل ها، به ساخت و سازهای غیرمجاز اقدام کرده و از سوی دیگر پیامدهای خطرناک این اقدام ها از جمله وقوع سیل و خسارت های جانی و مالی ناشی از آن را نادیده می گیرند.
ادیب با اشاره به هماهنگی های لازم بین آب منطقه ای آذربایجان شرقی و مقام های قضایی نسبت به برخورد با سودجویان و متجاوزان به حریم بستر رودخانه ها، افزود: با هماهنگی های به عمل آمده، با هرگونه تصرف و ساخت و ساز در هر وسعتی که باشد، برخورد قاطع صورت گرفته و زمین های متصرف شده به دولت بازگردانده خواهد شد.
وی ضمن قدر دانی از همکاری فرمانداری، مقام های قضایی و سایر دستگاه های اجرایی مرتبط، اظهار داشت: بر اساس توافق و هماهنگی های به عمل آمده با مقام های شهرستان و با توجه به لزوم حفاظت از منابع آبی در منطقه، طرح تشدید و برخورد قاطع با متخلفان به اجرا گذاشته شده است.
به گفته وی، واحد حقوقی این اداره با شناسایی متجاوزان به حریم بستر و استفاده کنندگان غیرمجاز منابع آبی اقدام های اولیه را انجام داده و با هماهنگی واحد مهندسی رودخانه ها و اکیپ گشت و کنترل این مجموعه، هرگونه تصرف حریم و بستر رودخانه ها و ساخت و ساز غیرمجاز در این مناطق را به وضعیت سابق بر می گرداند.
امتیاز : نتیجه : 0 امتیاز توسط 0 نفر مجموع امتیاز : 0

برچسب ها : انرژی , نیرو , اقتصادی , رودخانه ,

تاریخ : پنجشنبه 12 مرداد 1391 | نظرات () بازدید : 81
نویسنده : jafar pourhojat |


ایرنا : بستان آباد، تبریز- استاندار آذربایجان شرقی و جمعی از مسوولان دستگاه های اجرایی استان در سفری دو روزه به بستان آباد مسایل و مشكلات مردم این شهرستان را بررسی می كنند.

استاندار آذربایجان شرقی مسایل و مشكلات مردم بستان آباد را بررسی می كند

احمد علیرضابیگی روز چهارشنبه در نخستین روز سفر به این شهرستان به همراه مسوولان استانی و شهرستانی در مزار شهدای بستان آباد حضور یافت و نسبت به مقام شامخ آنان ادای احترام كرد.

استاندار آذربایجان شرقی قرار است ساعاتی دیگر با روحانیت دیدار و در همایش خانواده های شهدا شركت كند.

برپایی دیدار مردمی در حسینیه مسجد جامع بستان آباد و حضور در جلسه كارگروه توسعه كشاورزی از دیگر برنامه های روز نخست سفر نماینده عالی دولت در استان آذربایجان شرقی به شهرستان بستان آباد خواهد بود.

علیرضابیگی فردا /پنج شنبه/ در صبحگاه مشترك نیروهای مسلح در این شهرستان شركت و سپس در جلسه شورای برنامه ریزی حضور خواهد یافت.

دیدار با كارآفرینان و بازدید از كارخانه كاشی تبریز از دیگر برنامه های روز دوم سفر استاندار آذربایجان شرقی به شهرستان بستان اباد خواهد بود.

امتیاز : نتیجه : 0 امتیاز توسط 0 نفر مجموع امتیاز : 0

تاریخ : پنجشنبه 12 مرداد 1391 | نظرات () بازدید : 100

استان آذربایجان شرقی در یک نگاه تاریخ : دوشنبه 29 خرداد 1391
دانلود آهنگ آوار از علیرضا روزگار تاریخ : سه شنبه 31 مرداد 1391
70 دقیقه تفریح در یادگار / تراکتور 5 هنرمندان 3 تاریخ : سه شنبه 31 مرداد 1391
تسهیلات بازسازی مناطق زلزله‌زده آذربایجان افزایش می‌یابد تاریخ : یکشنبه 29 مرداد 1391
برتري شهرداري مقابل دبيري در دربي تبريز تاریخ : یکشنبه 29 مرداد 1391
سرمربي تراکتورسازي:با 10 مهاجم به مصاف صنعت نفت مي رويم تاریخ : یکشنبه 29 مرداد 1391
آهنگ ماهی سیاه کوچولو از محسن چاوشی به همراه سینا حجازی و ایمان قیاسی و حسین صفا تاریخ : یکشنبه 29 مرداد 1391
زلزله 4.6 ریشتری بار دیگر مردم تبریز را به وحشت انداخت تاریخ : جمعه 27 مرداد 1391
کارگردان و بازیگران مجموعه تلویزیونی «خنده بازار» در جمع زلزله‌زدگان اهر تاریخ : سه شنبه 24 مرداد 1391
يوسف کرمي شانس کسب برنز را از دست داد تاریخ : شنبه 21 مرداد 1391
آذربایجان‌شرقی 260 میلیون دلار کالا به 52 کشور دنیا صادر کرد تاریخ : پنجشنبه 19 مرداد 1391
یوسف کرمی با طلای المپیک جاودانه می‌شود تاریخ : پنجشنبه 19 مرداد 1391
باغ معروف کتاب شد تاریخ : دوشنبه 16 مرداد 1391
پرواز جنگنده میگ 29 پس از 12 سال زمین‌گیری در تبریز تاریخ : شنبه 14 مرداد 1391
کاپیتان تراکتورسازی:مقابل راه آهن 3 امتیاز را می گیریم/تیم دست و پا بسته ای نیست تاریخ : شنبه 14 مرداد 1391
کمیته انضباطی فدراسیون تراکتورسازی را جریمه کرد . تاریخ : جمعه 13 مرداد 1391
فرماندار بناب: شهرداری باید خود را در برابر مردم پاسخگو بداند تاریخ : پنجشنبه 12 مرداد 1391
بهره‌برداری از 4 پروژه آموزشی و فنی و حرفه‌ای در اهر تاریخ : پنجشنبه 12 مرداد 1391
بستان‌آباد با اجرای 126 پروژه عمرانی توسعه می‌یابد تاریخ : پنجشنبه 12 مرداد 1391
دانشگاه علوم پزشکی تبریز تذکر می‌گیرد تاریخ : پنجشنبه 12 مرداد 1391


+ آذربایجان‌شرقی
firefox
opera
google chrome
safari